Propagace webu zdarma - kvalitní a bezplatná reklamní technika


Provozujete na internetu svůj vlastní eshop (internetový obchod), případně máte jako zaměstnanec na starosti jeho propagaci a reklamu? Pak vás určitě bude zajímat jedna z nejlevnějších technik, která může dopomoci k výrazně vyšší návštěvnosti vašeho webu a k lepším konverzím návštěvníka v zákazníka. Jde o bezplatnou publikaci PR článků.


Přidat PR článek zdarma


I na českém internetu najdeme slušné množství webových stránek, které nabízejí bezplatné přidání firemního PR článku, nicméně kvalita leckdy pokulhává. Roboti vyhledávačů jsou dnes v mnoha případech sofistikované kusy kódu a dokáží odhlalit duplicity a nekvalitní (kopírovaný a přepisovaný) obsah. Proto nejdeme směrem jako většina "pr webů" v ČR, ale schvalujeme pouze kvalitní a unikátní články a recenze s přidanou informační hodnotou pro návštěvníka.

Vysoká kvalita unikátního a přínosného článku se projeví zejména na vaší straně. Váš internetový obchod získá kvalitní a cenný odkaz a vysoce cílenou návštěvnost...

Propagace firmy na Facebooku / přidání PR článku zdarma?

Také si pokládáte otázku, zda je výhodnější založit svou vlastní reklamní kampaň na sociálních sítích, případně pomocí tradičních metod optimalizace webových stránek (SEO - optimalizace pro vyhledávače) získat cílenou návštěvnost z internetových vyhledávačů. Propagací firmy na Facebooku jistě můžete získat další návštěvnost "navíc", ale vytvoření přínosného "PR článku zdarma" vás bude stát jen několik minut času!

Ať již se rozhodnete pro jakýkoli způsob propagace vašeho internetového obchodu či jiného byznysu na českém internetu, nabízíme vám možnost spolupráce na základě výše uvedených podmínek. Vy přidáte kvalitní a unikátní obsah a my vám přes něj přivedeme vysoce kvalitní a cílenou návštěvnost. Facebook nemusíte opomíjet, ale nazapomeňte na tuto možnost efektivní propagace webu zdarma!

Budujte dobré jméno firmy a vylepšete SEO - optimalizaci webových stránek

Kromě přímé návštěvnosti a zvýšenému zájmu dalších skupin potenciálních zákazníků bude mít budování kvalitního obsahu a zpětných odkazů příznivý vliv na SEO vašeho webu. Ano, hovořím o optimalizaci pro vyhledávače, tedy o efektivních on-page a off-page postupech, které mají za cíl vylepšit pozici internetových stránek (domény a celého webu) napříč významnými vyhledávači. Vylepšete si své pozice na Seznamu a Googlu pomocí pevných spojů a budujte si tak dobré jméno firmy na webu!

Public relations (často definované jako PR [pí ár], pochází z angličtiny a je volně překládáno jako "vztahy s veřejností". v...

Pod pojmem nejlevnější reklama si mnozí představují finančně výhodnou nabídku, ale co když existuje služba, která je zcela zdarma a může...

Přidat PR článek zdarma

Přidejte vlastní recenzi / PR článek

Poslední komentáře

07/21/2013 - 02:01
07/21/2013 - 00:31
07/21/2013 - 00:16
07/20/2013 - 23:49
07/20/2013 - 23:18
07/20/2013 - 21:54
07/20/2013 - 21:51
07/20/2013 - 21:45
Půjčky, peníze, finance